VA Records



FEATURED TRACKS


  BlackMan- Bad Gyal (Raw)
  Iyara- Party (Broad Daylight)
  Dexta Daps- We A Rave (Raw)
Bronx, New York  America/Jamaica
Juss Craig
5,702 Views

Artist Bio

Record Label Founded By Jungle Ratt and Jus Craig

Discography

Color Summer Riddim

Color Summer Riddim

© 2013 VA Records










     

VA Records Mailing List SignUp
 

Comments

Add your comments
Sat, Jul 25, 2015 3:26 AM
Big up VA Records
Tue, Jul 29, 2014 1:38 AM
I love it
Tue, Jul 29, 2014 1:37 AM
I love it
Sat, Jun 28, 2014 2:40 AM
VA
Mon, Jun 23, 2014 12:59 PM
Seaview mi seh dweet Dexta
Wed, May 28, 2014 6:08 PM
Up up up a there so di ting deh,way up a combes roro.do it
Sat, May 10, 2014 7:32 PM
Mad thing chester
Sat, May 10, 2014 7:17 PM
DJ. Chester a seh it shot!!!
Sat, May 10, 2014 8:19 AM
It a moved
Sat, May 03, 2014 11:19 AM
VA.
Wed, Apr 16, 2014 7:24 PM
ready now ,,,loud loud loud mi baby mi love it ..thundah
Fri, Apr 04, 2014 12:31 PM
Whats up so u know say ah mz diamondz ang alliance fi life and I had to pass sum love to VA RECORDS so keep up the good work
Fri, Apr 04, 2014 12:31 PM
T
Tue, Mar 25, 2014 4:09 PM
Them out fi this summer all over the world.... VA.Records
Tue, Mar 25, 2014 4:09 PM
Madddddd.Iyara...va
Tue, Mar 25, 2014 4:08 PM
Them out fi this summer all over the world.... VA.Records
Tue, Mar 25, 2014 4:04 PM
Madddddd.Iyara...va
Tue, Mar 25, 2014 4:02 PM
Them out fi this summer all over the world.... VA.Records
Tue, Mar 25, 2014 4:02 PM
Them out fi this summer all over the world.... VA.Records
Tue, Mar 25, 2014 4:00 PM
Them out fi this summer all over the world.... VA.Records
Sat, Mar 22, 2014 2:26 PM
Masddddddddd dexta black man dis a fi wi time a Di year
Fri, Aug 23, 2013 11:13 PM
Tunnup
Fri, Aug 23, 2013 11:13 PM
Tunnup
Fri, Aug 23, 2013 11:13 PM
Tunnup
Fri, Aug 23, 2013 11:13 PM
Tunnup
Tue, Jul 02, 2013 5:04 PM
Maaaaad
Mon, Jun 17, 2013 2:54 PM
The Black man a the talk about pan the Riddim...
Thu, Jun 13, 2013 1:26 PM
Pure Fun Films in the place dweeet VA Records, mad thing man
Wed, May 29, 2013 11:12 AM
Dexta blacks! Yuh ting tune ¤Üρρ¤ ((((loud)))) mi nah lie yuh baaaddd youth...keep ¤Üρρ¤ the good wrk
Fri, May 24, 2013 2:34 PM
VA unnu find it mi swear color summer bay raving kaboom!!!
Thu, May 23, 2013 9:32 AM
Seaveiw artist dexta black man lyara rat every ting shot keep Up the good work
Tue, May 21, 2013 11:47 AM
songs dem tun up louddddddddd
Tue, May 21, 2013 5:19 AM
madthing dweet
Sat, May 18, 2013 4:13 PM
Song them sound good